PENITO

Firmy

Pojištění pohledávek

Pojištění pohledávek poskytuje ochranu proti selhání zákazníka při úhradě jeho finančních závazků, usnadňuje růst obratu a pronikání na nové trhy, stabilizuje příjmy a zabraňuje rozsáhlým obchodním ztrátám při zhroucení trhu v určitém teritoriu.

Pojistit lze obchodní dodavatelské úvěry (odložená platba např. 30, 60 dní apod.), které pojištěný dodavatel poskytuje svým odběratelům (v zahraničí i v tuzemsku) při dodávce zboží či služeb.

Smyslem není pouze ochrana pro případ neuhrazení plateb, ale také možnost preventivně předcházet možným škodám prostřednictvím průběžného sledování bonity odběratelů a zavedení pravidel pro přidělování úvěrových limitů.

Jsme přesvědčeni, že úlohou pojištění pohledávek z obchodního styku není jen ochrana před nedobytnými pohledávkami, jakkoli je to důležité. Spolupracujeme s našimi klienty a ostatními subjekty na trhu pojištění pohledávek z obchodního styku, abychom mohli poskytovat i další přínosy. Pojištění pohledávek - najdeme pro Vás to správné pojištění obchodních pohledávek u pojišťoven Euler Hermes, Atradius, KUPEG, Coface.